Stolari.cz - broušení parket Brno, podlahy Brno, pokládka parket

Index_02Výrobky pro domácnosti

Výrobky pro firmy

  • Restaurační a hotelové vybavení
  • Kancelářské vybavení, open space
  • Recepce
  • Madla

Všechny naše výrobky prochází rukama týmu několika zkušených truhlářů, kteří věnují maximální péči co se týče kvality a přesnosti celého díla, na čemž se podílí také moderní technologie výroby.

Velkým podílem na celé zakázce je správný výběr materiálu, se kterým Vám samozřejmě poradíme. V současnosti je nespočetný výběr, který Vám zcela zaručí spokojenost. V oblasti přírodních materiálů to jsou dřeviny jako dub, buk, jasan, javor, ořech, třešeň a v neposlední řadě všem známý smrk nebo borovice, ale také další dřeviny jako třeba exotické. Dále to jsou aglomerované materiály: dýhovaná, laminovaná dřevotříska, MDF, laťovka, překližka a jiné.

Povrchovou úpravu přírodního masivu provádíme v naší lakovně, kde zákazníkům nabízíme širokou škálu různých odstínů mořidel a laků. Zárukou kvality povrchu zabezpečují produkty rakouské společnosti ADLER.

Vyrábíme pro širokou škálu zákazníků po celé České republice. Protože každý z nás má jinou představu o vybavení svého bydlení, je pro nás nutnost přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně podle jeho požadavků.

Moderní interiéry

Moderní interiéry nabízejí praktické řešení vašeho domova v exkluzivním stylu. Naší předností je výroba na zakázku, která nám umožňuje navrhnout unikátní interiéry ve Vašem stylu. Skvělým designem, kvalitními materiály a seriozním jednáním se snažíme vyhovět všem zákazníkům.

 Kontaktujte nás