Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Tapety a tapetování

Nechte si vytvořit útulný pokoj či kancelář s designovými tapetami.

Tapetování provádí profesionální tapetáři s několikaletou praxí.

Provádíme tapetování všemi druhy tapet:

  • vliesovými
  • vinylovými
  • papírovými
  • samolepicími fóliemi

Každý druh tapety má specifické vlastnosti, obzvlášť populární jsou ale v poslední době díky svým mnohým přednostem vliesové tapety. Spojují totiž řadu výhod – jsou odolné, trvanlivé a nehořlavé. Mohou být plastické a přitom používáním neztratí tvar. Navíc se s nimi snadno pracuje a lze je lepit skoro na každý povrch.

Zvolíte-li tapetování vinylem, získáte zase neobyčejnou odolnost vůči vlhkosti a s tím spojenou omyvatelnost a snadnou údržbu.

Pokud i přes výhody nových tapet dáváte přednost tradičním papírovým tapetám, máte zase možnost ušetřit.

Ať už zvolíte jakýkoli typ tapet, můžete si vybrat z mnoha vzorů, barevných a designových provedení. Tapety si můžete vybrat u nás na prodejně. Určitě si vyberete tapetu přesně dle svých představ.

Tapetování lze s trochou zručnosti a pečlivosti zvládnout vlastnoručně, pokud ale raději strávíte svůj čas jinak, nechte vše na nás!

Jak probíhá tapetování s námi?

Je to jednoduchý proces. Před tapetováním u vás provedeme obhlídku, abychom zhodnotili stav stěn ve vaší místnosti. Je to velice důležitý moment, kde musíme posoudit a zvolit technologický postup tapetování.

Na základě posouzení můžeme provést cenovou kalkulaci tapetování. Po odsouhlasení cenové kalkulace si domluvíme termín provedení tapetovacích prací.

Takže chcete-li stylový interiér bez práce, neváhejte a oslovte nás kontaktním formulářem (níže na této stránce), telefonem (+420 777 157 774) nebo 
e-mailem.

Kontaktujte nás