Stolari.cz - broušení parket Brno, podlahy Brno, pokládka parket

index_02_02

Každý návrh vestavěné skříně na míru je jedinečný, a proto si vytvoříte svůj vlastní originál. Výběr materiálu záleží na Vás a my jsme připraveni vyhovět Vašemu osobnímu stylu.

Díky široké nabídce kvalitních materiálů můžeme vaše sny promítnout do skutečnosti. Praktické řešení úložného prostoru vestavěných skříní od nás je nyní hračka a Vaše požadavky jsou předem splněny. Všechny naše výrobky jsou zpracovány velmi kvalitně, a tak splňují funkčnost a účelnost, která je nepostradatelná ve Vašem moderním bydlení.

Výplně dveří

Dveřní výplně pro vestavěné skříně nabízíme ve více jak 90 různých provedeních.

stolari Lamino
Laminové výplně patří díky široké nabídce dekorů a povrchové struktuře mezi nejoblíbenější dveřní výplně. Velkou výhodou je stálost barev a velmi snadná údržba. V základní nabídce představujeme v současné době celkem 22 dekorů.
stolari Sklo
Skleněné výplně dodají každé vestavěné skříni jedinečnost a originalitu. Můžete si vybrat ze široké nabídky jemných pastelových barev, či zvolit neutrální matně průsvitný design.
stolari Zrcadlo
Zrcadlové výplně jsou vhodné do menších pokojů či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor.
Možnost výběru mezi stříbrným a bronzovým zrcadlem.
stolari Alubond
Hliníkové kompozitní panely v moderních odstínech nabízejí možnost vytvářet jednoduché rafinované linie, které ovlivní vnitřní prostředí každého domu.
stolari Přírodní výplně
Výraznou charakteristikou těchto dveřních výplní jsou lehkost a vzdušnost, které působí elegantně a zároveň účelně. Promyšlená kombinace typů a barev výplní jistě oživí každý interiér.

 
Rámy - kování 

rámy Rámy dveří jsou důležitým prvkem každé vestavěné skříně. Vhodně vybraný tvar a barva rámu Vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti.
Díky široké nabídce tvarů a barevného provedení můžeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
 

Posuvné dveře s tlumeným dovíráním

Tlumicí systém pro posuvné dveře je standardem v nabídce vestavěných skříní. Dveře vybavené tímto mechanismem se nejen lehce a tiše dovírají, ale zároveň se samovolně dovřou a zafixují na místě. Dokonalost pohybu je patrná na první pohled.

  

Varianty otevírání dveří

Pro vestavěné skříně nabízíme tři možnosti otevírání dveří.

1. POSUVNÉ DVEŘE 

 • velmi lehký chod dveří
 • minimalizují nároky na prostor před skříní
 • vhodné pro všechny typy ocelových i hliníkových rámů
posuvné dveře

2. SKLÁDACÍ DVEŘE 

 • po složení dveří ke straně umožňují přístup do celého prostoru skříně najednou
 • menší nárok na prostor před skříní než při použití otočných dveří
 • využití zejména do malých prostorů a rohových skříní
skládací dveře

3. OTOČNÉ DVEŘE 

 • klasické uspořádání dveří při použití stejného způsobu rámování jako u posuvných dveří
 • přístup do celého prostoru skříně najednou
 • vhodné pro řešení skříňových nástavců nad posuvné dveře nebo do malých prostorů
otočné dveře

 

Vnitřní vestavba

Vnitřní vestavba se vyrábí přímo na míru dle vašich požadavků z lamina o síle 18 mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Lamino desky jsou formátovány na formátovací pile, která zabraňuje jakékoli odchylce rozměrů řezaných dílců zaručuje maximální přesnost a kvalitu řezu. Jednotlivé dílce vestavby jsou olepovány velmi odolnou tvrzenou ABS hranou na olepovacím stroji s předfrézovací jednotkou.

stolari stolari stolari

 

 

Dekory lamina:  


bílá hladká, bílá jasanový květ, jasan, bříza, bříza divoká, jabloň, smrk sukatý, javor, buk rustikal, buk bavaria, buk natur, dub, dub horský, hrušeň světlá, hrušeň tmavá, calvados, calvados tmavý, olše, třešeň, třešeň nashville, javor královský, jasmín, mlhově šedá, zebrano béžovošedé, merano přírodní, modřín horský, makassar, ořech Dijon přírodní.

 

Doplňky pro vestavěné skříně

Interirér vestavěné skříně či šatny lze řešit využitím celé řady speciálních doplňků a úložných systémů, díky kterým získáte lepší přehled a optimálně využijete každý centimetr vnitřního prostoru.

kalhotovník zásuvka doplňky

  

Na výsuvném principu jsou tvořeny věšáky na kalhoty, sukně či kravaty. V nabídce nechybí ani výsuvné botníky, držáky na pásky a jiné drobnosti. Speciální úchyt pamatuje také na hadici vysavače či výsuvné žehlicí prkno. Praktickým nápadem jsou i sklopné či otočné věšáky.
Prohlédněte si širokou nabídku našich doplňků a vyberte si ten, který bude nejvíce odpovídat vašim představám a požadavkům.

 

Spotsystem

Tento systém najde své uplatnění nejen v šatnách a vestavěných skříních, ale můžete ho využít i jako součást vybavení obývacího pokoje, pracovny či chodby. Elegantní vzhled hliníkových profilů spojený s jednoduchostí tvarů se dá harmonicky sladit s každým interiérem.

Velké množství modulů různých velikostí a jejich volná skladba vám dovolí přizpůsobit se jakémukoliv prostoru. Jednotlivé díly můžete kdykoliv v budoucnu vzájemně prohodit, pozměnit jejich polohu (například výšku polic či tyčí), doplňovat nebo je dočasně vyjmout a použít, až bude třeba. Díky široké nabídce barevného provedení jednotlivých modulů můžete sestavy snadno sladit se stávajícím interiérem.

Ukázky realizací

šatny obývací pokoje pracovny
šatna obývací pokoj pracovna

 

Pro lepší představu o cenách nabízeného systému jsme pro vás připravili několik vzorových sestav. Pokud chcete navrhnout sestavu dle vašeho přání a přizpůsobit Vašemu prostoru, kontakujte nás. Rádi Vám poradíme!

 

Technické parametry jednotlivých komponentů včetně montážního návodu naleznete na stránce dokumenty ke stažení.

První krok k vysněné skříni na míru

Abyste získali lepší představu o materiálech a barevném provedení vestavěných skříní, systému dveří a doplňcích, navštivte nás. Zde Vám naši pracovníci rádi spočítají předběžnou kalkulaci na skříň dle Vašich představ, případně Vám ji sami navrhnou a poradí.

Návrh a cenová kalkulace vestavěné skříně na míru

Pro rychlejší a přesnější zpracování návrhu a cenové kalkulace potřebujeme alespoň několik základních údajů o skříni, případně můžete připojit i jednoduchý nákres. Mezi základními informacemi by nemělo chybět následující:

 • orientační rozměry skříně – výška, šířka, hloubka
 • provedení dveří – typ a barva výplně
 • vnitřní uspořádání – můžete uvést k jakému účelu bude skříň sloužit
 • doplňky – zásuvky, koše, šatní tyče …
 • místo montáže – není nutné uvádět přesnou adresu, stačí obec či město

Na základě vašich podkladů vám zpracujeme počítačový návrh skříně včetně předběžné cenové kalkulace. Tuto službu poskytujeme zcela zdarma a nezávazně.
Podklady pro zpracování cenové nabídky můžete zaslat také e-mailem, faxem či poštou nebo ji můžete telefonicky nahlásit na naši telefonní linku 777 157 774. Poptávku zasílejte prosím na firmu.

 

Návštěva technika

Na prodejně si také můžete objednat návštěvu našeho technika, který provede bezplatné a nezávazné zaměření – konzultaci přímo u Vás doma. Během této konzultace se upřesňuje barevné provedení, vnitřní vestavba a cenová nabídka vestavěné skříně.
Konzultaci si můžete domluvit také telefonicky na telefonní lince 777 157 774, kde zároveň získáte veškeré další informace o našich produktech.

 

Objednávka vestavěné skříně

Pokud souhlasíte s cenovou kalkulací při zaměření, sepíše technik ihned na místě objednávku a domluví zálohu. Záloha na vestavěné skříně je 50% z hodnoty objednávky. Je možné ji zaplatit v hotovosti přímo technikovi, poukázat složenkou nebo bezhotovostně převodním příkazem. Při podepsání objednávky se také domlouvá termín montáže, dodací lhůta je 3-5 týdnů od objednání.

Montáž vestavěné skříně

Montáž probíhá v závislosti na rozsahu zakázky zpravidla 1-2 dny. V okamžiku, kdy je montáž dokončena, Vám naši pracovníci předají fakturu, záruční list a inkasují doplatek do celkové hodnoty zakázky v hotovosti.

Kontaktujte nás