Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Podlahy a jejich renovace

 

Podlahy Brno

Podlahy Brno – veškeré podlahářské práce

Správná realizace pokládky podlahových krytin je vždy otázkou zkušeností a praxe. Pokud nemáte potřebné odborné znalosti, oslovte odborníky na podlahy Brno.

Dříve, než se rozhodnete pro novou podlahovou krytinu, nejprve si nechte s jejím výběrem poradit. Naši odborníci na podlahy Brno vám rádi vysvětlí, jaký typ podlahové krytiny zvolit s ohledem na provozní zatížení, jaká bude v daném prostoru předpokládaná potřeba údržby podlahy. Nevhodný typ podlahy totiž může vzít brzy za své. Podlahy Brno – to jsou také přípravné podlahářské práce jako vyrovnání, nivelace a stěrky podlah firmou za použití špičkové stavební chemie.

Zárukou dlouhé životnosti podlahy je správný výběr a pokládka specializovanou podlahářskou firmou. Důvěřujte nám, oslovte odborníky na podlahy Brno!

 

 

BROUSÍME A RENOVUJEME PARKETY, DŘEVĚNÉ PODLAHY ZA SUPER CENU!

Podlaha je jedna z nejdůležitějších fází při rekonstrukci interiéru, a proto bychom tomu měli věnovat dostatečnou pozornost. Měla by splňovat několik základních kritérií. Hlavním a velice důležitým faktorem je její bezpečnost. Podlaha nemůže být kluzká, obsahovat nerovnosti a pohyblivé části. Ať už vyberete plovoucí podlahu, dřevěnou, laminátovou nebo jakoukoliv jinou, základ je vždy stejný – kvalita podlahy a její provedení. Kvalita závisí na její odolnosti a údržbě.
Samozřejmostí je veškerý servis s rekonstrukcí podlahy – zaměříme, pomůžeme s výběrem, provedeme kalkulaci – a to vše zdarma.

Druhy podlahovích krytin

 

Vinylová podlaha - tmavý dekor

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy nabízí nejlepší poměr výkon/cena. Vinylová podlaha je určená jak pro komerční,
tak i bytové prostory. Vinylovou podlahu si můžete vybrat hned v několika designových dekorech
jako jsou dřevo, dlažba, kámen.  O kvalitě a odolnosti vinylové podlahy svědčí to, že jsou
používaný ve velmi namáhavých obchodních prostorech či nákupních centrech.
V naší nabídce vinylových podlah si zaručeně vyberete hned z našich několika kolekcí a
designových dekorů. 

 

 

 

Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy, tzv. plovoucí podlahy jsou velmi oblíbenou a rozšířenou podlahovinou.
V naší nabídce laminátových podlah od firmy EGGER si vyberete hned z několika kolekcí a designových dekorů.

 

Dřevěné podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy, tzv. plovoucí podlahy jsou velmi oblíbenou a rozšířenou podlahovinou.
V naší nabídce dřevěných podlah od firmy ESCO, BOEN a další, je k mání hned několik kolekcí a designových dekorů.PVC podlahy

PVC podlahy jsou velmi oblíbenou a rozšířenou podlahovinou. Na základě moderních technologií lze vyrobit PVC podlahovinu  takřka totožnou s přírodním materiálem. Tato podlahová krytina je hlavně oblíbená svou cenovou dostupností. V naší nabídce PVC podlah si vyberete hned z několika kolekcí a designových dekorů.

Navštivte nás, zaručeně si vyberete! 

Kontaktujte nás