Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Kuchyně na míru

Kuchyně míru umožňují využít a sladit daný prostor tím nejlepším možným způsobem. Můžete si přát atypické kuchyně na míru, které budou přesně zapadat do stylu vašeho bytu, nebo kuchyňské linky na míru, které se vám přizpůsobí.

Originální kuchyně na míru, 3D návrhy, montáž, realizace

Kuchyně na míru oceníte i v případě malých nebo nestandardně řešených prostor. Narozdíl od sériové výroby jsou tyto kuchyně originální, velice bytelné, a jsou řešeny podle vašich potřeb. Kuchyně na míru představují přesně takový výrobek, jaký si představujete po stránce designu, použití spotřebičů i rozložení pracovní plochy.

Nemusíte hledat dny a týdny v mnoha obchodech, která kuchyně se do vašeho prostoru vejde, a která vám bude vyhovovat. U nás si vyberete tvar, odstín, osvětlení , kvalitní kování, výsuvy a spotřebiče, které samozřejmě připojíme.

U kuchyně na míru si můžete být naprosto jisti špičkovou kvalitou. Naše moderní kuchyně na míru za příjemné ceny se přizpůsobí jakémukoliv prostoru.

Moderní kuchyně na míru

kuchyně na míru

Kuchyně je nejvíce obývaná místnost, je ve vašem domě jednou z nejdůležitějších prostor, a proto by měla být investice do ní dlouhodobá. Při výběru zařízení a výbavy kuchyně bychom měli hledat především kvalitu a zpracování výrobků.

kuchyně stolaři.cz

Pravidla pro výběr Vašeho zařízení do kuchyně jsou určitě cena, kvalita, ergonomie a vzhled.

Kuchyně stolaři.cz vyrábíme na vysoké úrovni a díky široké nabídce produktů a letitým truhlářským zkušenostem i ideální cenovou hladinu.

kuchyně stolaři.cz

Kuchyně stolaři.cz jsou vyráběny v nepřeberném množství tvarů a dekorů kuchyňských linek s rozsáhlou nabídkou drátěného a závěsného programu a doplňků. Naší předností je výroba kuchyňských linek na zakázku podle potřeb každého zákazníka.
Součástí naší výroby je také nabídka kuchyňských vestavěných nebo volně stojících spotřebičů od různých výrobců, kuchyňské dřezy, baterie, jídelní stoly, židle a osvětlení.  


Kuchyňská dvířka

Laminotřísková

Jednou z variant kuchyňských dvířek je lamino o síle 18 mm ohraněné kolem dokola odolnou ABS hranou v síle 2 mm. Do laminových dvířek lze vsadit skleněnou výplň. Barva hrany ABS může být odlišná od barvy lamina. Pohledová i zadní strana lamino dvířek je stejná.

MDF folie

Lisovaná folie na MDF desce o síle 16 mm, která může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm. Můžeme Vám nabídnout velký výběr dekorů, výfrezů a skleněných výplní.

Masivní dřevo

Masivní dřevo, které může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm. Dveře jsou lakovány vysoce kvalitními laky a podle našich vzorníků můžou být mořeny do jakéhokoli odstínu a přizpůsobeny tak Vašemu interiéru.

Hliníkové rámečky

Můžeme do nich vkládat pouze skleněnou výplň s různými barevnými odstíny. Hliníkové rámečky lze použít pro horní i dolní skříňky a také jako čela zásuvek.

 

Vnitřní prostor skříněk

Nejpoužívanější sortiment dílů pro korpusy kuchyňských linek je vyráběn z lamina o síle 18 mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Lamino desky jsou formátovány na velkoplošné formátovací pile.

kuchyně stolaři.czkuchyně stolaři.cz

Jednotlivé dílce jsou olepovány odolnou ABS hranou na olepovacím stroji s předfrézovací jednotkou. Montáž probíhá v montážním prostoru firmy, který obsahuje několik speciálních pomůcek, automatizované pracoviště pro kompletaci jednotlivých produktů, balicí a kontrolní stanoviště.


Pracovní desky

Pro Vaši spokojenost a dlouhou životnost pracovní desky je důležitá správná volba materiálu. Vše by mělo záviset na Vašich zvycích a frekvenci kuchyňských prací, na používání a údržbě.

V současnosti si můžete vybrat z nespočetného množství laminovaných desek, umělého kamene a přírodního mramoru. Barevné provedení a struktura pracovní desky může zcela ovlivnit celou kuchyňskou linku, proto velmi záleží na její volbě.

 

kuchyně stolaři.cz kuchyně stolaři.cz

Laminované desky

Umělý kámen


Doplňky do kuchyně

Doplňky do kuchyně jsou u naší firmy samozřejmostí a můžete je ihned nakoupit v našem e-shopu.

kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz
Kování a výsuvy
Dřezy
Baterie
kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz
Odpadkové koše
Drátěný program
Multifunkční sloup
 
kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz
kuchyně stolaři.cz 
Úchytky
Jídelní sestavy
Spotřebiče

Na co je třeba se připravit před plánováním:

  • Výše Vaší investice do kuchyňské linky
  • Vybavenost elektrospotřebiči
  • Zamyšlení nad rozvodem vody, odpadu, plynu a elektro

Zbývající otázky se dořeší při konzultaci u nás ve firmě.

Abychom se Vám mohli během vaší návštěvy na prodejně plně věnovat, domluvte si prosím schůzku s naším pracovníkem předem.

Kontaktujte nás