Stolari.cz - broušení parket Brno, podlahy Brno, pokládka parket

Nábytek z masivu – originální nábytek z masivu vydrží! Dodáváme jako zakázkový nábytek do domácností i kanceláří.

Kuchyně na míru – kuchyně na míru splňující nejvyšší nároky na kvalitu a design, kuchyňské linky pro běžné i atypické prostory. Zvolte si originální kuchyně a poznejte ten rozdíl.

Broušení parket – výměna parket nemusí být nutností. Nabízíme renovace a broušení parket včetně lakování nebo napuštění olejem parkety jsou vždy jako nové.

Podlahy Brno – objednejte si renovaci dřevěné podlahy od stolařství. Podlahy pro komerční i bytové prostory.

Dveře – široká nabídka dveří splní veškeré nároky. Výroba dveří přesně podle vašeho stylu a potřeb!

Rekonstrukce bytu a bytového jádra – rekonstrukce bytů, bytových jader, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce půdních prostor a dalších interiérů. Součástí realizace může být zakázkový nábytek od Moravia interier design s.r.o.

Stolaři.cz — Stolařství Brno

Na trhu naleznete bezpočet typů nábytku, kuchyní, dveří nebo podlah. Mnohé z nich vypadají hezky, ale svoji kvalitou a životností se nemohou výrobě stolařství vyrovnat. Mezi naše nejzákladnější služby patří zakázková výroba nábytku, kuchyně na míru nebo nadčasový nábytek z masivu.

Stolařství stolari.cz nabízí víc: podlahy, dveře, broušení parket, rekonstrukce bytových jader a další služby na klíč. Nechte si představit nábytek z výrobního katalogu nebo 3D návrhy interiérů a nábytek na míru pro atypické či komerční prostory.

Více informací