Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Testovaci prostorNaše dveře a zárubně splňují veškeré nároky na kvalitu a design. Až s našimi dveřmi poznáte, že mohou tvořit plnohodnotnou součást vašeho interiéru.

Druhy dveří - Dveře s elegancí

Dveře a zárubně BrnoNaše široká nabídka obsahuje interiérové dveře v provedení otočné, posuvné, kyvné, bezfalcové, zlamovací, ale také bezpečnostní, protipožární, kouřotěsné či protihlukové. Nabízíme dveře v několika povrchových úpravách: fólie, laminát CPL, dýha nebo jiné dle vašeho přání.

 

 

 

 

 

 

 

Všechny typy interiérových dveří lze usadit do obložkových zárubní nebo do obložkových stěn s bočními světlíky a nadsvětlíky. Interiérové dveře vyrábíme v provedení otočném, posuvném, kyvném, zlamovacím, falcovém i bezfalcovém.

K našim výrobkům dodáváme vrchní kování (kliky) těchto výrobců:

  • TWIN
  • HOLAR
  • ACT servis

  

Kouřotěsné dveře 

Zabraňují šíření kouře, čímž chrání únikové cesty (schodiště apod.) při požáru. Většinou jsou kombinované s protipožární odolností, ale lze vyrobit i kouřotěsné dveře bez požární odolnosti. Použití kouřotěsných dveří v objektech předepisují hasiči v požární zprávě, která je nedílnou součástí projektové dokumentace při výstavbě podléhající stavebnímu povolení.

Kouřotěsné dveře lze osadit do speciélní dřevěné obložkové nebo rámové zárubně, nebo i do ocelových zárubní - nutno upřesnit při objednávce.

 

Zvukově izolační dveře.

Naše firma nabízí zvukově izolační dveře. Nabízené dveře jsou jednokřídlé s polodrážkou. Zvukově izolační dveře lze dodat v provedení hladkém (A1) a proskleném (A2-A5).

 

 

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně zvýrazní krásu Vašich nových dveří. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajícím dekorům dveří. Zárubně se osazují až po dokončení stavebních otvorů, tedy po zhotovení omítek, malby, obkladů a po položení podlahové krytiny včetně plovoucích podlah, dřevěných podlah a koberců. Je ale nutné, aby s obložkovou zárubní bylo počítáno již v průběhu projektu či hrubé stavby, protože musí být připraveny stavební otvory pro osazení těchto zárubní.

 

 

Standardní výplň interiérových dveří je voština. U protipožárních dveří je standardní výplň dutinková dřevotříska (DTD). Na přaní zákaznika můžeme použít výplň plnou dřevotřísku (DTD).

 

voština

Voština

dutinková dřevotříska

Dutinková dřevotříska (DTD)

plná dřevotříska

Plná dřevotříska (DTD)

  

 

Nabízíme kompletní sortiment stavebních pouzder firmy J.A.P spol. s.r.o.

stavební pouzdro STANDARD

STANDARD

stavební pouzdro UNIBOX

UNIBOX

stavební pouzdro PARALLEL

PARALLEL

stavební pouzdro KOMFORT

KOMFORT

 

 

Kontaktujte nás