Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

O firmě

Na trhu naleznete bezpočet typů nábytku, kuchyní, dveří nebo podlah. Mnohé z nich vypadají hezky, ale svoji kvalitou a životností se nemohou výrobě stolařství vyrovnat. Mezi naše nejzákladnější služby patří zakázková výroba nábytku, kuchyně na míru nebo nadčasový nábytek z masivu.

Stolařství stolari.cz nabízí víc: podlahy, dveře, broušení parket, rekonstrukce bytových jader a další služby na klíč. Nechte si představit nábytek z výrobního katalogu nebo 3D návrhy interiérů a nábytek na míru pro atypické či komerční prostory.

 

Nejširší služby stolařství – od podlahy po půdu

Naše stolařství nabízí komplexní služby: architektonické návrhy, konzultace, zaměření, 3D vizualizace, výroba a montáž včetně dopravy. Nejsme pouze zakázkové stolařství, zajišťujeme i řemeslnické práce nebo odborné připojení spotřebičů.

Oslovte stolařství Brno a přesvědčte se, že své práci rozumíme!

  • Nábytek z masivu – originální nábytek z masivu od stolařství vydrží! Dodáváme jako zakázkový nábytek do domácností i kanceláří.
  • Kuchyně na míru – kuchyně na míru splňující nejvyšší nároky na kvalitu a design, kuchyňské linky pro běžné i atypické prostory. Zvolte si originální kuchyně od stolařství a poznejte ten rozdíl.
  • Broušení parket Brno – výměna parket nemusí být nutností. Nabízíme renovace a broušení parket včetně lakování nebo napuštění olejem – parkety od stolařství Brno jsou vždy jako nové.
  • Podlahy Brno – objednejte si renovaci dřevěné podlahy od stolařství. Podlahy pro komerční i bytové prostory.
  • Dveře – široká nabídka dveří od stolařství splní veškeré nároky. Výroba dveří od stolařství přesně podle vašeho stylu a potřeb!

Individuální přístup, svědomitost a precizní zpracování. To jsou důvody, proč využít služby stolařství stolari.cz Brno.

Kontaktujte nás