Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

zaloha_str2

Dřevěná plovoucí podlaha Vám dá díky přírodnímu materiálu pocit tepla a nabízí vkusné a stylové bydlení. Dřevěná podlaha je nesmírně příjemná a hřejivá, nepřitahuje prach a je vhodná pro alergiky. Dřevěná podlaha pokud je správně udržovaná, je podlaha na celý život. V dnešní době se při výrobě používají vylepšené vytvrzovací laky, které zvyšují odolnost proti poškrábání.

 

Výhody dřevěné plovoucí podlahy:

  • větší tepelná izolace
  • příjemná na dotek
  • minimální usazování prachu díky statické elektřině
  • dobrá zvuková izolace
  • dlouhá životnost
  • snadná údržba
  • velký výběr vzorů a dekorů

 

Jedinou nevýhodou dřevěných plovoucích podlah je cena. Jsou bohužel dražší než jiné typy. Projeví se to, ale na kvalitě a dlouhé životnosti. Dřevěná podlaha působí útulně a luxusně zároveň.

U dřevěné plovoucí podlahy je důležité klást důraz na správnou pokládku. Díky ní si zajistíte její funkčnost a dlouhou životnost. Naše firma se zabývá pokládkou dřevěné plovoucí podlahy již 10 let. Naši podlaháři mají v tomto oboru dlouholetou praxi. V našem zájmu je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce, aby Vám podlaha plně sloužila po mnoho let. Z tohoto důvodu si vybíráme pouze kvalitní podlahu od osvědčených výrobců.

 

Pokud uvažujete o pokládce dřevěné plovoucí podlahy neváhejte nás kontaktovat!

Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. V příjemném prostředí naší kanceláře Vám poradíme s výběrem vhodného designu pro Váš byt, dům nebo kancelář. V nabídce máme širokou škálu designů a barev. Následně na to Vás navštíví náš technik, který si vše zaměří a seznámí Vás s postupem pokládky podlahy. Potom už stačí dohodnout termín a můžeme začít se zútulněním Vašeho bydlení!

  

 

Kontaktujte nás