Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Posuvné dveře

Posuvné dveře a jejich výhody

Posuvné dveře jsou ideálním řešením nedostatku prostoru. Nejenom že vám pomohou s nedostatkem místa, ale opticky zvětší místnost! Posuvné dveře vyrábíme ve variantách: posuvné dveře před stěnu a posuvné dveře do pouzdra. Tento systém otevírání je velmi elegantní a praktický. Posuvné dveře najdou nejvíce využití v často využívaných prostorech. Je to elegantní a moderní řešení otevírání dveří v interiéru. Tímto systémem zákazník získá prostor a všechna místa v interiéru se stanou využitelnými, neboť zmizí bariéry a prostory blokované otočnými dveřmi.

Posuvné dveře před stěnu

Tento systém se provádí tak, že posuvné křídlo se posouvá těsně podél stěny. Systém se využívá především při jednodušších rekonstrukcích . Posuvné dveře před stěnou mohou být jak jednokřídlé tak i dvoukřídlé.


posuvné dveřeposuvné dveře

• Cena posuvných dveří = ceně dveří + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kovaní (misky)
• Cena posuvných dveří uzamykatelných = ceně dveří + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kovaní (misky) + uzamykatelná sada (dle výběru)

 

Posuvné dveře do stěny

Tento systém se provádí za předpokladu umístnění stavebního pouzdra do zdiva nebo do sádrokartonu. Naše dveře osazujeme do stavebních pouzder výrobce J.A.P. Tento systém šetří plochu nutnou pro otevření klasických dveří.


posuvné dveře do stěny posuvné dveře do stěny
posuvné dveře do stěny posuvné dveře do stěny

• Cena posuvných dveří = cena dveří + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kování (misky + čelní úchyt)
• Cena dveří PARALLEL = cena dvoukřídlých dveří + 800 Kč + cena kování (misky + čelní úchyt)
• Cena dveří UNIBOX = cena dveří + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kování (misky + čelní úchyt) - tento systém má 2 křídla

Kontaktujte nás