Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Pokládka parket, kantovky

Parkety jsou tradiční podlahovou krytinou dobře známou z českých bytů už déle než 100 let, díky jejich eleganci a dlouhé životnosti se ale popularita parket vrací.

Proč jsou parkety i po desítkách let stále tolik oblíbené? Hlavní důvody jsou tři:

  • Parkety dlouho vydrží. Praxe dokládá, že jejich životnost často přesahuje půl, někdy i celé století a tomu se většina jiných typů podlah těžko vyrovná.
  • Parkety jsou neobyčejně elegantní, interiéru dodají punc luxusu a jejich nadčasová estetika je léty prověřená. Proto se hodí také pro každého, kdo preferuje styl a tradiční řešení.
  • Vyrábí se z masivního dřeva, přírodního materiálu, který jim dává ideální vlastnosti pro použití v domácnosti. Hřejivé parkety podpoří pohodu vašeho domova.

Možnosti pokládky parket

Pokud jste se rozhodli, že vás zajímá pokládka parket, gratulujeme vám k dobrému vkusu. Protože ale jde o náročnější činnost vyžadující určité zkušenosti a nástroje, doporučujeme pokládku parket svěřit specializované firmě.

Nejenže pro vás pokládku parket rádi zajistíme, poradíme vám také s výběrem typu dřeva nebo formátu parket. K dispozici jsou parkety dubové, bukové, jasanové a další.

Proces pokládky parket

V rámci dosažení perfektního výsledku pokládky parket provedeme všechny potřebné kroky. Prověříme vlhkost, zjistíme a případně vyrovnáme podklad, položíme parkety a zajistíme finální zahlazení a lakování parket.

Kvalitní pokládku parket v naší firmě provádí zkušení podlaháři, díky čemuž se můžete spolehnout že výsledek bude vypadat dokonale a vydrží vám dlouhá desetiletí.

Chcete-li obnovit staré parkety, můžete využít naší služby renovace a broušení parket.

Máte zájem o pokládku parket? Kontaktujte nás a my rádi zodpovíme vaše dotazy a navrhneme vhodné řešení.

Kontaktujte nás