Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Vinylové podlahy

Akční nabídka vinylových podlah zde.

Info o soutěži na konci stránky.

Vinylová podlaha si získává stále větší oblibu mezi zákazníky. Jednoznačně předčí laminátové podlahy. Vinylová podlaha má všechny vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Její povrch je pružný, protiskluzný, příjemně teplý. Tlumí hluk při chůzi a šetří Vaše klouby. Je stálobarevná, snadno se čistí a je odolná vůči poškrábání. Vynilová podlaha je určená do komerčních i bytových prostor. Používá se do namáhaných obchodních prostorů a nákupních center, což svědčí o její vysoké kvalitě a odolnosti. Vinylovou podlahu si můžete vybrat hned v několika designových dekorech, jako jsou například dlažba, kámen, dřevo. Tato podlahová krytina je rovnoměrně stálá a nesesychá jako jiné, např. podlahy z masivního dřeva. Díky veliké pružnosti a tvrdosti vydrží i nechtěné pády věcí, z tohoto důvodu jsou vhodné do domácnosti, kde jsou malé děti nebo domácí mazlíčci. Vinylová podlaha se hodí do všech místností v bytě či domě, protože existují i voděodolné varianty. Jsou tak vhodné do kuchyně i koupelny. Díky nízké tloušťce je podlaha ideální pro renovace i pro pokládku na podlahové topení.

Vynilová podlaha, kterou nabízíme našim zákazníkům, neobsahuje ftaláty, emise, jedy a žádné škodlivé látky.

 

Výhody vinylové podlahy:

 • příznivá cena
 • snadná údržba
 • příjemná na dotek 
 • vhodná pro alergiky i domácí mazlíčky 
 • silná nášlapná vrstva 
 • opravitelná 
 • antistatická 
 • nenasákavá     

       

                                                   

 

Druhy vinylových podlah: 

Vinylovou podlahu nabízíme ve třech provedeních: click, multilayer a lepenou. Pod lepený vinyl se jako podklad používá nivelační stěrka. U podlahy click musí být velice dobrá rovnost podlahy. Pod podlahu se používá fixační podložka. Vícevrstvé vinylové podlahy multilayer podložku nepotřebují, protože spodní korek plní její funkci.

U vinylové podlahy je důležité klást důraz na správnou pokládku. Díky ní si zajistíte její funkčnost a dlouhou životnost. Naše firma se zabývá pokládkou vinylové podlahy již 7 let. Naši podlaháři mají v tomto oboru dlouholetou praxi. V našem zájmu je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce, aby Vám podlaha plně sloužila po mnoho let. Z tohoto důvodu si vybíráme pouze kvalitní podlahu od osvědčených výrobců.

 

Naši výrobci vinylových podlah:

 • Project Floors
 • Expona 
 • Conceptline 
 • Projectline 
 • Ecoline 
 • Proline 
 • Gerflor

  

 

Ceník pokládky vynilové podlahy 

(uvedené ceny jsou bez DPH)

Pokládka vinylové podlahy Click  145,00 Kč m2
Pokládka lepené vinylové podlahy (včetně lepení, broušení, penetrace)  220,00 Kč m2
Montáž podlahové lišty  55,00-70,00 Kč m

ceníkPokud uvažujete o pokládce vinylové podlahy neváhejte nás kontaktovat! 

 

 

SOUTĚŽ o podlahu ZDARMA

Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu k realizaci pokládky vinylové podlahy. Jako poděkování by jsme Vám rádi nabídli možnost zapojit se do soutěže o podlahu zdarma.

Jeden z našich zákazníků již podlahu vyhrál. Hodně štěstí i Vám.

Jak soutěž funguje?

Na stránkách https://soutez.dobrepodlahy.cz/ zaregistrujte svůj kód, který jsme dostali při nákupu Vaší podlahy. Poté budete zařazeni do slosování, kde můžete vyhrát až 100 % ceny zpět.

Hodně štěstí v soutěži!

 

Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. V příjemném prostředí naší kanceláře Vám poradíme s výběrem vhodného designu pro Váš byt, dům nebo kancelář. V nabídce máme širokou škálu designů a barev. Následně na to Vás navštíví náš technik, který si vše zaměří a seznámí Vás s postupem pokládky podlahy. Potom už stačí dohodnout termín a můžeme začít se zůtulněním Vašeho bydlení!  

Kontaktujte nás