Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

PVC podlahy

PVC podlahy jsou velice oblíbenou a rozšířenou podlahovinou. Na základě moderních technologií lze vyrobit PVC podlahovinu takřka totožnou s přírodním materiálem. Tato podlahová krytina je hlavně oblíbená svou cenovou dostupností. Je vhodná jak do bytových tak komerčních prostor. PVC podlahy prošly velkou proměnou a nyní je z nich opět moderní podlahová krytina. PVC je měkčené, proto se prodává v rolích. Důležitá je tloušťka nášlapné vrstvy. Do bytových prostor dodáváme PVC o tloušťce 0,30 mm a do komerčních prostor o tloušťce 0,70 mm.

 

Výhody PVC podlahy:

PVC podlahovina, kterou nabízíme našim zákazníkům je opatřena unikátní textilní podložkou. Je velice odolná a vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou tyto podlahy méně citlivé na nerovnosti podkladu. Dobrou odolnost nášlapné vrstvy garantuje O,30 - 0,70 mm silná ochranná vrstva. Vzhled určuje dekorativní pěna, pod kterou se nachází jedinečná, tvarově stálá, vrstva skelného vlákna. Ta dodává unikátní rovinatost povrchu podlahové krytiny i v případech, kdy není položena na dokonale hladkém povrchu. Na spodní straně podlahy je textilní vodovzdorná protiplísňová vrstva. Díky tepelné regulaci je podlaha příjemná i pro bosé nohy.

 

Vlastnosti PVC podlahy:

  • příznivá cena
  • snadná údržba
  • příjemná i pro bosé nohy
  • stálobarevná
  • široká škála dekorů
  • rozměrová stálost
  • povrchová úprava Pureclean

 

Pokládka je velice jednoduchá, doporučujeme ji ale přenechat odborníkům. Musí se provést na dokonale rovnou a hladkou podlahu vylitou nivelační stěrkou. Lepí se celoplošně a jen zkušený podlahář dokáže pracovat dostatečně rychle a přesně tak, aby se vaše podlaha nezačala časem krčit nebo odlepovat v rozích.

 

PVC podlahy dodáváme od firmy Gerflor, která je již 21 let na trhu. Vyznačují se nadstandardní kvalitou za příznivé ceny.

 

Pokud uvažujete o pokládce PVC podlahy neváhejte nás kontaktovat!

Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. V příjemném prostředí naší kanceláře Vám poradíme s výběrem vhodného designu pro Váš byt, dům nebo kancelář. V nabídce máme širokou škálu designů a barev. Následně na to Vás navštíví náš technik, který si vše zaměří a seznámí Vás s postupem pokládky podlahy. Potom už stačí dohodnout termín a můžeme začít se zútulněním Vašeho bydlení!

 

 

Kontaktujte nás