Ložnice
Realizace interiéru pracoviště

Laminátové podlahy

Laminátová plovoucí podlaha je vrstvená podlaha postavená na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce (HDF). Patří mezi nejrozšířenější podlahové krytiny používané v rodinných domech a bytech. Hlavně díky příznivé ceně, snadné montáži, odolnosti vůči zátěži, oděru, stálobarevnosti a snadné údržbě. Naše laminátové podlahy Vás nadchnou svou vysokou funkčností, trvanlivostí a pěkným designem. V nabídce máme širokou škálu designů a barev, z kterých si vybere každý. Laminátové podlahy jsou cenově dostupné a mají vlastnosti, které vyhovují v domácnosti v téměř každé místnosti. Problematické u laminátu bylo vždy to, že špatně snáší vlhkost. V dnešní době je tomu již jinak. Laminátové podlahy s novými typy povrchových úprav zajišťují vyšší voděodolnost. Je vhodná i pro pokládku na podlahové topení.

 

Laminátové plovoucí podlahy, které nabízíme našim zákazníkům se vyznačují nejvyšší kvalitou, velice pěkným vzhledem a snadnou instalací. Při výrobě je použito pouze dřevo z lesů s udržitelným hospodařením.

Výhody laminátové plovoucí podlahy:

 

  • snadná instalace
  • příznivá cena
  • Aqua+ laminát je vhodný do vlhkého prostředí
  • mimořádně odolná a vysoce kvalitní
  • antistatická technologie
  • snadná údržba
  • odolná proti oděru, poškrábání a vlhkosti
  • světlostálá

 

Pokládka laminátové podlahy je velice snadná díky zaklapávacímu systému se zámkovými spoji. Základem laminátové podlahy je nosná HDF deska, na ní fotografie nebo přímý potisk dekoru s ochrannou vrchní vrstvou. Podkladem může být nivelace, anhydrit, beton či OSB desky, vždy je ale potřeba dodržet dilatační spáry. Ty se poté zakryjí soklovými a přechodovými lištami.

U laminátové plovoucí podlahy je důležité klást důraz na správnou pokládku. Díky ní si zajistíte její funkčnost a dlouhou životnost. Naše firma se zabývá pokládkou laminátové plovoucí podlahy již 7 let. Naši podlaháři mají v tomto oboru dlouholetou praxi. V našem zájmu je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce, aby Vám podlaha plně sloužila po mnoho let. Z tohoto důvodu si vybíráme pouze kvalitní podlahu od osvědčených výrobců.

 

Laminátovou plovoucí podlahu dodáváme od výrobce Egger. Tato firma působí na trhu již více než 20 let a je jedním z vedoucích dodavatelů podlah v Evropě.

 

Ceník pokládky laminátové podlahy

(uvedené ceny jsou bez DPH)

Pokládka laminátové podlahy  145,00 Kč m2

ceník

 

Pokud uvažujete o pokládce laminátové plovoucí podlahy neváhejte nás kontaktovat!

Vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. V příjemném prostředí naší kanceláře Vám poradíme s výběrem vhodného designu pro Váš byt, dům nebo kancelář. V nabídce máme širokou škálu designů a barev. Následně na to Vás navštíví náš technik, který si vše zaměří a seznámí Vás s postupem pokládky podlahy. Potom už stačí dohodnout termín a můžeme začít se zútulněním Vašeho bydlení!

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás